«Місто має докласти максимальних зусиль для забезпечення тренувального процесу вихованців спортшкіл у спортмістечку у Парку Перемоги», — Євген Шевченко

30 октября 2018, 13:16

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївський міський голова, його профільний заступник, управління у справах фізичної культури і спорту повинні активізуватись і докласти максимальні зусилля для завершення процесу передачі цілісного майнового комплексу спортмістечка у Парку Перемоги.

На цьому акцентував увагу заступник голови ОДА Євген Шевченко на нараді у вівторок, 30 жовтня.

Євген Шевченко наголосив, що керівництво Миколаївської обласної державної адміністрації занепокоєне повільністю процесу передачі і подальшою долею спортивних об’єктів, що знаходяться у Парку Перемоги міста Миколаєва, саме тому було вирішено провести оперативну нараду, аби з’ясувати поточний стан справ.

Так, зі свого боку, Миколаївська ОДА зробила всі необхідні кроки щоб домогтися передачі майнового комплексу спортивного містечка у Парку Перемоги в оперативне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, що було першим кроком до передачі об’єкту у міську комунальну власність. Надалі справа за Миколаївською міською радою, фахівці якої вже мали б підготувати пакет документів для передачі в Кабінет Міністрів України для остаточного вирішення питання.

Водночас, аби спортивний об’єкт не був покинутий напризволяще і повноцінно функціонував, соціально-відповідальний бізнес взяв на себе обов’язок утримання  цих спортивних об’єктів. Крім того, Миколаївська Федерація футболу також взяла на себе частину видатків, аби створити належні умови для тренування спортсменів.

Євген Шевченко звернув увагу, що з наближення опалювального періоду гострішим стає питання про утримання спортивних об’єктів, тому керівництво міста Миколаєва має більш відповідально підійти до його вирішення та знайти варіанти у максимально короткі терміни, аби вихованці миколаївських міських спортивних шкіл могли й надалі безперешкодно і комфортно займатися не перериваючи тренувального процесу.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *