Наследственные споры, оплата аренды земли и другие острые проблемы: в Николаевской области есть бесплатная юридическая помощь

02 августа 2019, 9:00

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Близько сотні сіл та селищ області відвідали з початку року працівники Миколаївської юстиції в рамках роботи мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги. Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

За словами начальника обласного управління юстиції Романа Возняка, проведення виїзних прийомів є важливим для підвищення правової обізнаності громадян.

«Сказали, що це типова угода я і підписала…та які договори, ми ж на одній вулиці виросли… — це лише пара прикладів з якими доводиться стикатися під час виїзних прийомів в районах. На жаль, дуже часто наші громадяни звертаються до юриста лише тоді коли виправити ситуацію вже непросто. Звісно, в певній мірі це пов’язано з правовою неосвіченістю, втім проблема є і в доступності фахової юридичної допомоги у віддалених районах. Звісно, одразу на місці зняти всі питання, що не вирішувалися роками неможливо, втім надати алгоритм подальших дій цілком реально», — відзначив очільник Миколаївської юстиції.

Під час таких виїздів мешканці отримують консультації щодо різних аспектів права, серед них: процедура та порядок  вступу у права наслідування, протидія домашньому насильству, вирішення спорів чи виконання рішення суду. Традиційно для нашого регіону, багато питань, що хвилюють громадян стосуються аграрної сфери, зокрема щодо нюансів оформлення договорів оренди землі.

Окрім цього, говоримо й про реалізацію правопросвітницьких кампаній Мін’юсту. Серед них:

#ЧужихДітейНеБуває. Кампанія із захисту економічних прав дітей.

#СтопНасильство. Протидія насильству в родинах.

#СтопБулінг. Протидія цькуванню в школах.

Пресслужба Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *