Начальник Николаевского пенсионного фонда Наталья Ефремова рассказала о том, что ждет пенсионеров

21 июня 2017, 12:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Николаеве начальник ГУ ПФУ Наталья Ефремова рассказала о новых изменениях в пенсионном законодательстве, которые планируют запустить с октября 2017 года.

Правительство утвердило законопроект «О внесении изменений к некоторым законам Украины по поводу повышения пенсий» и направило его на дальнейшее рассмотрение Национальным советом и парламентом для обсуждения и принятия.

Глава Правительства, представляя законопроект отметил, что система пенсионного обеспечения нуждается в немедленных изменениях. Так, из 12 млн пенсионеров 8 млн получают пенсию на уровне минимального размера. Средний размер пенсии составляет 1828, 00 гривен.

— В этом проекте закона предлагается рассмотреть и списать финансовые санкции, ведь есть платежи, которые не оплачены Пенсионном Фонду по законодательству, а на сегодня фискальная служба насчитывает очень большие финансовые санкции. И если этот закон примут, то данные финансовые санкции будут списаны, а страховые вклады или единый социальный вклад для предпринимательства будет рассрочено без начисления финансовых санкций и будут постепенно выплачивать, чтобы людям можно было зачитать страховой стаж, — рассказала Ефремова.

Предоставляем вашему вниманию изменения для тех, кто уже вышел на пенсию:

Урядом схвалено законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій” та направлено для подальшого розгляду Національною радою реформ і парламентом для обговорення та ухвалення. Представляючи законопроект, Голова Уряду наголосив, що система пенсійного забезпечення потребує негайних змін. Так, з 12 млн. пенсіонерів  8 млн. отримують  пенсію на рівні мінімального розміру. Середній розмір пенсії по Україні становить 1828,00 грн.   

         На сьогодні формула розрахунку пенсії, яка включає застосування коефіцієнтів, доплат, надбавок, суми індексації, є незрозумілою та не дозволяє особам розрахувати свою майбутню пенсію.

         Також, несправедливість при сплаті внесків для формування майбутнього пенсійного забезпечення породила низький рівень охоплення пенсійним страхуванням зайнятого населення, 25 % зайнятого населення не сплачує ЄСВ (16,3 млн. осіб – зайняте населення). Із 26 млн. населення віком від 18 до  60 років страхові внески на постійній основі самі сплачують 10,5 млн., за 1,5 млн. – сплачує держава.    

Запропоновані зміни – це системна робота, яка змінює механізми, що існували раніше, та закладає нові фінансові й соціальні основи відносин між державою та громадянами. Пропонуємо ознайомитися з основними засадами урядової пенсійної реформи.

Зміни для тих, хто вже вийшов на пенсію.

  • Проведення осучаснення пенсій.

Уряд пропонує з 01.10.2017 перерахувати раніше призначені пенсії з використанням показника середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, за 2014-2016 роки — 3764,40 грн.

  • Щорічне осучаснення пенсій.

Уряд бере на себе зобов’язання проводити щорічне осучаснення пенсій, з прив’язкою до рівня росту середньої заробітної плати. Крім цього, пропонується вже з 1 жовтня, а не з 1 грудня, як передбачає Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», переглянути розмір мінімальної пенсії: вона зросте до 1373,00 грн.

  • З жовтня 2017 року планується скасування 15-відсоткового зниження пенсій пенсіонерам, які працюють.

Правила призначення пенсій

  • З 01.01.2018 право на призначення пенсії за віком матимуть особи, які досягли пенсійного віку 60 років та при наявності страхового стажу роботи 25 років. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу збільшуватиметься на один рік. Отже, у 2028 році, аби отримати пенсію за віком, потрібно буде мати 35 років страхового стажу.
  • У 63 роки право на пенсію за віком будуть мати особи, у разі наявності страхового стажу тривалістю від 15 до 25 років.
  • Починаючи з 01.01.2019 особам, у яких страховий стаж становитиме 15 років, пенсію за віком призначатимуть у 65 років.

Право на призначення пенсій за вислугу років.

  • Законопроектом не передбачено право на призначення пенсій за вислугу років, крім осіб, на яких поширюється Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб.»

Але, право на призначення пенсії за вислугу років зберігається у осіб, які на момент набрання чинності відповідного законопроекту матимуть необхідний стаж роботи, який дає право на призначення пенсії за вислугу років.

Пенсії для працівників із шкідливими умовами праці.

  • По перше, підприємства замість відшкодування пенсій сплачуватимуть підвищений ЄСВ за своїх працівників, зайнятих на шкідливих виробництвах (із поступовим переходом до накопичувальної системи пенсійного забезпечення). У законопроекті запропоновано встановити, що за осіб, які виконують роботи із шкідливими та важкими умовами праці (Список № 1), доплата ЄСВ становитиме 15 %. Тобто, загалом за таких працівників підприємство сплачуватиме ЄСВ за ставкою 37 %. Для всіх інших категорій працівників, які мають право на достроковий вихід на пенсію (Список № 2), доплата ЄСВ становитиме 7 %. Тобто, загалом роботодавець сплачуватиме за таких працівників ЄСВ за ставкою 29 %.
  • По друге, з 01.01.2019 додаткові внески ЄСВ за працівників, молодших за 35 років, накопичуватимуться на їхніх індивідуальних пенсійних рахунків. Це підвищить їх соціальну захищеність і пенсійні гарантії, а в майбутньому дасть змогу здійснювати всі виплати дострокових пенсій за рахунок коштів, накопичених у професійних системах. Для адміністрування індивідуальних пенсійних рахунків при Пенсійному фонді буде створено накопичувальний фонд.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *