На акции протеста в Новом Буге требуют отставки Мерикова

20 ноября 2015, 12:20

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

Участники акции протеста в Новом Буге требуют отставки председателя Николаевской ОГА и председателя Новобугской РГА. Акция будет бессрочной.  Об этом сообщили в группе «ТУТ.Інфо» в Facebook.

Безымянный

12274711_859425594173017_6425355690298977589_n

Также на акцию прибыл народный депутат, член фракции БПП «Блок Петра Порошенка» Андрей Вадатурский, он попросил дать неделю на решение проблем и удовлетворение требований протестующих, в противном случае он пообещал присоединиться к участникам акции.

 

Безымянный2

Как сообщалось ранее 20 ноября 2015 года вблизи г. Новый Буг местные жители, перекрыли движение автодороги «Днепропетровск — Николаев» в пределах населенного пункта, требуют отремонтировать дорогу.

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

 1. Аватар Вячеслав

  ПОЛІТИЧНІ ІГРИ БЕЗ ПРАВИЛ
  Мітингувальники Новобузького району в дивний, як на мене спосіб, вирішили привернути увагу до стану траси Н-11 «Дніпропетровськ–Миколаїв» та її відновлення. Спочатку її перекрили вантажівками та залізобетонними блоками, а потім, зустрівшись із нардепом А.О.Вадатурським, обраним в цьому ж одномандатному виборчому окрузі №130, вимагали відставки керівника області.
  Спекуляції довкола таких проблем політичними методами мають різні, в тому числі, неочікувані наслідки. Тому ніхто не сумнівається в тому, хто, будучи в числі найбільших власників вантажного автопарку, зловживав на темі доцільності вагових комплексів, ініціював акції протесту на дорогах, призвівши до таких катастрофічних для південноукраїнської інфраструктури наслідків?
  Очевидно, комусь тяжко сприймати «лікбез» від мінінфраструктури щодо істинних причин руйнування доріг на Миколаївщині, згадувати позитивні результати першого за останні роки виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, забуваючи при тому про реальні проекти відновлення доріг півдня країни. Пан нардеп мав би знати, що виділений Світовим банком грандіозний транш, в тому числі, для ремонту цієї та інших доріг. Тому коментарі тут зайві.
  Дивно, що ця акція протесту відбувається по завершенню збирання врожаю, а не в його розпал. Власне тоді немало перевізників відгукнулися на мої заклики зупинити свавілля на дорогах, а депутати районних рад та чимало громад області стали на захист своїх доріг. Тоді нам вдалося зберегти мости, дороги, стримавши настрої земляків. Водночас інші бізнесмени, зловживаючи на шпаринах у законодавстві, робили свою справу.
  Безперечно, організована акція на дорозі – це політична гра без правил. Гра, за якої хтось отримав надприбутки, а багатотисячна Миколаївщина залишилася без доріг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *