На Витовщине состоялся масштабный фестиваль

28 августа 2018, 19:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На Вітовщині відбулася одна з наймаштібніших фестивальних подій – «ХІІІ відкритий фестиваль талановитої молоді «Засільські зорі-2018».
Цей фест має славну історію, яка почалася 13 років потому. 
Свою грацію та неповторність усім присутнім подарував хореографічний колектив «Золотий колосок» під керівництвом директора Тернівського БК, чудового хореографа і просто гарної людини — Юлії Любецької. Своїм східним танцем та хореографічною композицією «Дивна квітка» дійсно зірвали гучні оплески)) Дякую дівчинкам за чудове виконання та емоції)))
Дякую Миколаю Миколайовичу Левківському та його помічникам за організацію такого чудового свята. Було наймовірне освітлення, яке тільки прикрашало виступи учасників, гарний звук та затишна, фестивальна атмосфера. Хоча, є і деякі недоліки — все ще попереду. Сподіваємося побачити в наступному році фестиваль вже на другому, ще більш кращому рівні))

Цьогорічний фестиваль приурочений до 27-ї річниці Незалежності України. Концепція фестивалю 2018 року полягала у тому, щоб підтвердити твердження того, що культура – це фундамент побудови держави.
Фестиваль традиційно проводиться в рамках Програми розвитку культури у Вітовському районі з метою підвищення ролі сільських, селищних творчих колективів та окремих виконавців регіону.

Цього року у фестивалі взяли участь солісти-вокалісти, автори-виконавці, вокальні, вокально-інструментальні (кавер-бенди, рок-, реп-гурти) колективи, оркестри, хореографічні колективи. Вік цьогорічних учасників фестивалю від 16 до 30 років.
На заході були присутні керівництво області і району, сільські, селищні голови, депутати, керівники структурних підрозділів, служб райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, мешканці Вітовщини, працівники культури, учасники художньої самодіяльності. 

Благородна мета фестивалю була досягнута, а його організатори, учасники та глядачі зробили свій внесок у становлення свідомого громадянина нашого краю.
Фестиваль 2018 року завершився яскравим традиційним феєрверком та спільною фінальною піснею у виконанні всіх учасників фестивалю.

Вита Антоненко


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *