На ГВК Николаевщины штрафовали водителей «большегрузов»

20 апреля 2019, 21:17

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

20.04.2019 року Управлінням Укртрансбезпеки у Миколаївській області триває здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням автомобільними перевізниками вимог чинного законодавства при перевезенні пасажирів та вантажу.

Сьогодні за результатами роботи 4 пересувних пунктів габаритно-вагового контролю на а/д Н-24 км211+920м, у м. Южноукраїнську (а/д Н-24), на а/д М-14 (при в‘їзді до міста з одеського напрямку) та з херсонського напрямку інспекторами Управління зафіксовано 7 випадків перевезення вантажу з перевищенням допустимих вагових обмежень, про що складено адміністративні матеріали за ст. 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» та зроблено відповідно нарахування плати за проїзд дорогами з перевищенням допустимих норм на загальну суму 1687 євро.

Виявлено 1 випадок перевезення вантажу з перевищенням габаритних обмежень без наявності дозвільних документів, за що передбачено штрафні санкції у розмірі 1700 грн. та зроблено нарахування плати за проїзд на суму 93 євро.
Також продовжується перевірка наявності всіх дозвільних документів при наданні послуг з перевезення пасажирів — виявлено 1 порушення за ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт», про що складено Акт, після розгляду якого до порушника буде застосовано міри адміністративно-господарського впливу.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *