На Миколаївщині відбулась урочиста церемонія випуску молодих фахівців з вищих навчальних закладів ДСНС

15 июня 2020, 16:02

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Зранку, 15 червня, на стадіоні Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбулась урочиста церемонія випуску молодих фахівців закладів вищої освіти ДСНС України.

Сьогоднішній день є вирішальним у професійному становленні 13 бакалаврів  Національного університету цивільного захисту України, Львівського університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. Молоді фахівці за спеціальностями «пожежна безпека», «екстремальна та кризова психологія», «цивільний захист та безпека» будуть нести службу в Миколаївському гарнізоні.

Генерал-майор служби цивільного захисту Максим Грицаєнко  вручив вітальні листи із присвоєння першого спеціального звання “лейтенант служби цивільного захисту” та під оплески батьків привітав випускників.»Запит Миколаївського гарнізону потребує фахівців, які спроможні професійно, чесно та сумлінно виконувати завдання, пов’язані із гарантуванням безпеки людей та держави, а підрозділи служби цивільного захисту очікують на компетентних, висококваліфікованих спеціалістів. Вірю, що отримані знання та практичні навички дозволять вам з честю і гідністю виконувати свій професійний обов’язок, зміцнювати високий авторитет служби порятунку. У цей святковий день бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя,  звершень, здобутків та натхнення у роботі на благо людей та нашої держави!”- сказав Максим Георгійович.

Вже сьогодні всі випускники-рятувальники приступають до виконання своїх службових обов’язків у підпорядкованих підрозділах Головного управління.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *