На Миколаївщині в Очакові відбулося урочисте відкриття Палацу культури

15 сентября 2020, 18:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На Миколаївщині в Очакові відбулося урочисте відкриття Палацу культури.

 У п’ятницю, 11 вересня Очаків був особливо сонячним і святковим…. У цей день  відбулася надзвичайно важлива подія в рамках заходів з нагоди 524-ї річниці від дня заснування міста Очакова. Тут урочисто відкрили відремонтований міський Палац культури з кіноконцертним залом.

На свято прийшло багато жителів і гостей міста. Вони малу чудову нагоду насолодитися виступами кращих творчих колективів. До участі у концертній програмі було запрошено і народний       ансамбль танцю «Суднобудівник» Обласного палацу культури (керівник Антон Кізельман). Колектив подарував присутнім три танцювальні  композиції із свого золотого фонду: «Матроський танець» (постановка Михайла Кізельмана), «Циганський танець» (постановка Михайла Кізельмана), Шаблі» (постановка  Георгія  Клокова).

«Суднобудівник» мав можливість поспілкуватися з народним ансамблем танцю «Золотий колос» Очаківського РБК (керівник Світлана Козлова) та зразковим ансамблем танцю «Радість» Очаківського ЦКіД (керівник заслужений працівник культури України Тетяна Поначевна).

Всі ці три колективи мають великий досвід та вагомі творчі досягнення,  проте будь-які контакти дуже важливі для керівників та учасників колективів, і слугують не тільки обміну досвідом, а й дають поштовх для подальшої роботи.

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *