На Миколаївщині розкрито 82 кримінальних правопорушення за минулий тиждень, з яких 26 – тяжкі злочини

11 мая 2020, 12:18

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Завдяки скоординованій діяльності правоохоронців на Миколаївщині розкрито 82 кримінальних правопорушення за минулий тиждень, з яких 26 – тяжкі злочини, повідомляє Прокуратура Миколаївської Області.

Найбільше злочинів розкрито за процесуального керівництва #Миколаївської #місцевої #прокуратури № 1 (29) та Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області (18).
За тиждень завершено розслідування у 50 кримінальних провадженнях, які з обвинувальними актами скеровані до судів. Судами області постановлено 46 обвинувальних вироків. На цьому напрямку результативно спрацювали прокурори #Миколаївської #місцевої #прокуратури № 1, якими до суду скеровано 27 обвинувальних вироків.
У сфері реалізації представницьких повноважень судами відкрито 2 провадження у справі за позовами прокурора у земельній сфері на суму 2 млн.грн.
Так, Очаківським міськрайонним судом 5 та 7 травня відкрито провадження у справах за позовами заступника керівника #Миколаївської #місцевої #прокуратури №1 про визнання незаконним і скасування рішень, визнання недійсними протоколів земельних торгів, визнання недійсними договорів оренди, повернення земельних ділянок загальною площею 0,15 га, вартістю 275тис. грн.
За вказаний період прокурорами взято участь у 12 судових засіданнях місцевих судів та Миколаївського апеляційного суду.
Зокрема, Южноукраїнським міським судом задоволено позов Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області про стягнення шкоди завданої незаконним звільненням в сумі 145 тис. грн.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *