На николаевском побережье отравились дети

09 августа 2017, 12:20

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Коблево на базе отдыха отравились 18 детей из Киева возрастом от 9 до 12 лет, за здоровьем которых сейчас наблюдают врачи Березанской районной больницы.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал заместитель губернатора Виталий Киндратив.

— Маємо неприємну інформацію з курортної зони відпочинку Коблево – надійшла інформація про груповий випадок захворювання дітей з ознаками харчового отруєння. За оперативними даними за медичною допомогою звернулося 18 дітей з міста Києва віком 9-12 років, які відпочивали на одній з баз відпочинку у Коблево. Всі вони оперативно були доправлені до інфекційного відділення Березанської центральної районної лікарні, де ім було надано невідкладну медичну допомогу. За попередніми висновками лікарів, у дітей була діагностована ротовірусна інфекція, завдяки своєчасно наданій медичній допомозі, ситуація не критична і стан хворих не важкий. Керівництво області одразу взяло ситуацію на особистий контроль і у випадку погіршення стану хворих, розглядало можливість їх перевезення до обласної інфекційної лікарні у місті Миколаєві.
Наразі відповідні служби встановлюють можливі причини того, що відбулося. За попередніми даними надзвичайну ситуацію міг спровокувати стан води в басейні де проводили час діти.
Отже, дякуючи своєчасній ініціативі голови Миколаївської ОДА Олексій Савченко, який перед початком курортного сезону дав розпорядження про впровадження у зонах відпочинку чергування додаткових бригад швидкої допомоги, вдалося оперативно втрутитися в надзвичайну ситуацію і надати постраждалим необхідну медичну допомогу.
Нагадаю, за розпорядженням голови Миколаївської ОДА протягом всього літнього періоду у Коблево постійно чергує дві бригади швидкої допомоги і ще дві несуть чергування у Рибаківці та у інших курортних селищах на березі Чорного моря.
Наразі, ситуація, що сталася з дітьми в Коблево знаходиться на постійному контролі керівництва Миколаївської ОДА.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *