На Николаевщине гимназисты прошли тестирование на определение профессиональной направленности

23 сентября 2019, 17:07

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Братську районну філію Миколаївського обласного центру зайнятості завітали для тестування на визначення професійної спрямованості учениці гімназії селища Братське Корінь Крістіна та Валівко Валентина, які є ученицями 8-го класу.

Фахівець із профорієнтації Олександр Неговора запропонував школяркам пройти тестові методики, опитувальник професійної спрямованості Е. Клімова та Е.Голланда. За результатами цих тестувань стало відома професійна спрямованість дівчат. А це у свою чергу дає можливість більш детально в результаті тесту отримати перелік підходящих професій.

Так, при проходженні тесту у дівчат було визначено спрямованість на професії типу «Людина – художній образ», а також професії типу «Конвенційний», «Артистичний» «Соціальний». Тепер учениці можуть більше зорієнтуватись на виборі професій у рамках цього типу. По закінченню дівчатам було запропоновано можливість проходження тестування за допомогою профорієнтаційної платформи для молоді – «Моя професія: консультаційна мережа».За допомогою даного онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності.

Підбиваючи підсумки хочеться наголоси про можливість проходження тестування на визначення професійної спрямованості у стінах Братської районної філії. Приходьте! Ми на Вас чекаємо за адресою смт.Братське, вулиця Миру 112. Телефон для довідок 9-10-48.


Братська районна філія Миколаївського ОЦЗ


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *