На Николаевщине может появиться новая ОТГ

03 мая 2018, 21:23

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Вільнозапорізька сільська об’єднана териотріальна громада невдовзі з’явиться у Новобузькому районі Миколаївської області. Згідно всіх процедур та відповідо до закону про добровільне об’єднання громад Вільнозапорізька, Новоюр’ївська та Новохристофорівська сільські ради Новобузького району об’єдналися в Вільнозапорізьку ОТГ. Новоутворена об’єднана громада вже отримала висновок в Миколаївській ОДА та очікує призначення виборів.

Не втрачаючи часу представники новостворенної ОТГ планують свої перші кроки, долучивши до цього Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України. Консультанти Миколаївського РВ АМУ надали інформаційну допомогу щодо подальших дій при розбудові Вільнозапорізької об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, на робочій зустрічі обговорювалися питання передачі повноважень, порядок отримання повноважень сільських рад, які увійшли в об’єднання, обговорили порядок набуття повноважень об’єднаної територіальної громади. З’ясували юридичні аспекти про діяльність старост, акцентували увагу на розробці та прийнятті положення про старост, визначивши обов’язки та компетенція старост, правові засади діяльності старост. Представники Асоціації міст надали консультацію про отримання нотаріальних дій для старост та механізму отримання від Верховної Ради повноважень старост.

Консультанти АМУ обговорили з представниками Вільнозапорізької ОТГ і фнасову спроможність новоутворенної громади, структуру надходжень та видатків, які вже будуть отримувати в ОТГ. В контексті розмови наголошувалося, що це вже будуті ті самі видатки, які формуватимуть надання та наближення відповідних послуг до мешканців громади.

Офіс реформ Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *