На Николаевщине мужчине, пытавшемуся ограбить и изнасиловать 12-летнюю девочку, дали 11 лет

01 сентября 2017, 15:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Очаковский отдел Николаевской местной прокуратуры №1 поддержал обвинение в криминальном производстве по поводу 26 летнего жителя Очакова, который пытался ограбить и изнасиловать 12-летнюю девочку, посадив его на 11 лет.

Обвинувачений раніше вже був засуджений за зґвалтування та на шлях виправлення і перевиховання не став і знову скоїв злочин проти статевої свободи та недоторканості відносно неповнолітньої.

Злочин стався 7 березня 2017 року вдень обвинувачений, знаходячись в с. Чорноморка Очаківського району, помітив дівчину, яка рухалась йому назустріч. В цей час у зловмисника виник злочинний умисел, направлений на задоволення своєї статевої пристрасті та пограбування неповнолітньої – заволодіння її мобільним телефоном.

Реалізуючи свої наміри, він  підійшов впритул до потерпілої, закрив рукою її рот, почав тягнути її до розташованого поряд колектору.  Однак, дівчина вирвалась з рук злочинця і втекла. Злочинні дії чоловіка побачили перехожі. Розуміючі, що його дії стали явними і злякавшись викриття своїх дій, він втік з місця події. Але невдовзі був затриманий правоохоронцями.

Його дії кваліфіковані за ч.3 ст. 15, ч.2 ст. 186, ч.3 ст. 15, ч.3 ст. 153 КК України.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою провину у скоєному та щиро розкаявся.

Заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що підсудний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення  злочинів, суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

Пресс-служба прокуратуры Николаевской области


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *