На Николаевщине обучают бытовым танцам и песням

06 апреля 2018, 17:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Новоодеському районному будинку культури відбулася виїзна творча лабораторія з побутових танців та масової пісні для керівників вокально-хорових колективів Новоодеського району та учасників хорового колективу «Горицвіт» Новоодеського РБК.

Провідні методисти Миколаївського обласного центру народної творчості Галина Стрелецька та Любов Древіна ознайомили всіх присутніх із планом роботи на ІІ квартал 2018 року, а саме підготовкою до обласного конкурсу козацької пісні «Битва хорів» та обласного свята фольклорних колективів «Фольк-толока».

Учасники лабораторії опрацювали методи роботи з аматорськими хоровими колективами в сучасних умовах, особливості підбору репертуару та застосування масової побутової пісні в репертуарі.

Спеціаліст МОЦНТ та КОР Любов Древіна, вивчаючи з учасниками заходу побутові танці — «Яків», «Ойра», «Карапет», — звернула особливу увагу на найпоширеніші побутові рухи, що надають можливість різновіковим учасникам долучатися до виконання простих фігур та перебудов у танку.

Закріпити знання та навички правильної побудови танців, учасники змогли під час перегляду відеозапису київської школи традиційного танцю «Божичі», у якому кожен мав можливість дослідити процес формування побутових рухів у створенні танцювальної композиції.

МОЦНТ


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *