На Николаевщине патрульная полиция начинает контроль скоростного режима

09 октября 2018, 18:59

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

3 8 жовтня, у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках автодороги М-14 «Одеса – Мелітополь — Новоазовськ» з 64 по 126 кілометр патрульна поліція Миколаївської області почала використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів — лазерні пристрої для вимірювання швидкості TruCam.

При контроль швидкісного режиму на дорозі будуть повідомляти дорожні знаки 5.70 «Фото- відеофіксування порушень Правил дорожнього руху».

У місцях, де патрульна поліція фіксуватиме порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

Пристрій TruCam має спеціальний алгоритм шифрування, що унеможливлює втручання у систему чи будь-яке коригування даних.

Щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення, перший тиждень патрульні не притягатимуть до відповідальності водіїв за перевищення дозволеної швидкості. Але вже з 15 жовтня поліцейські штрафуватимуть порушників, як того вимагає законодавство.

Нагадуємо, відповідно до ст. 122 КУпАП, а саме за перевищення швидкості більш як на 20 км/год — санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год — штраф 510 гривень (ч.3).


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *