На Николаевщине полиция изъяла из обращения почти 32 тысячи литров фальсифицированного алкоголя

22 декабря 2018, 10:24

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Правоохоронці провели 40 санкціонованих обшуків в помешканнях фігурантів та складських приміщеннях. Серед вилученої продукції спирт та «елітні» напої: горілка, коньяк, віскі. Орієнтовна вартість вилученого алкоголю складає майже 2 мільйони гривень.

Працівники Управління захисту економіки в Миколаївській області Нацполіції спільно із слідчими обласної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області задокументували діяльність організованої злочинної групи, яка налагодила виробництво та збут фальсифікованої алкогольної продукції на території м. Миколаїв.

Проведеними слідчо-оперативними заходами правоохоронці встановили, що група складається з трьох місцевих мешканців.

На виробництві здебільшого виготовляли горілку та коньяк з підробленими марками акцизного податку. Для реалізації фальсифікованої продукції використовували торгові знаки українських компаній.

20 грудня правоохоронці провели 40 санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів, нежитлових, гаражних та складських приміщеннях. Вилучили майже 32 тисячі літрів фальсифікованої продукції.

Зокрема, спирт, готову до реалізації горілку, коньяк, віскі, обладнання для виготовлення сурогату, чорнові записи, документи трьох підприємств, 14 печаток та готівкові кошти: понад 665 тисяч гривень, майже 24 тисячі доларів США та 480 євро.

Окрім алкогольної продукції поліцейські вилучили понад 16 тисяч пачок цигарок, на частині з яких наявні марки акцизного податку з ознаками підробки.

За результатами проведення слідчих дій двох організаторів незаконної діяльності затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Фігурантам оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 199, ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці продовжують проводити заходи по викриттю, ліквідації підпільного виробництва алкоголю та запобіганню потрапляння небезпечної продукції на споживчий ринок.

Наталія Калиновська, Департамент захисту економіки Національної поліції України


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *