На Николаевщине провели расследования по поводу 34 членов преступных группировок

09 января 2020, 14:50

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У 2019 році завершено розслідування та скеровано до суду 8 обвинувальних актів стосовно 34 членів злочинних угруповань на Миколаївщині.

Упродовж 2019 року, завдяки злагодженій роботі правоохоронців завершено розслідування та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно 8 злочинних угруповань у складі 34 осіб, якими вчинено 128 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, використання коштів, здобутих від цієї злочинної діяльності, збуту підакцизних товарів, крадіжки майна, шахрайства, утримання місць розпусти і звідництва (за 2018 рік — 7 злочинних угруповань у складі 26 осіб якими скоєно 104 злочини).

Наприклад:
✔️До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 3 учасників організованої групи, організатором якої є працівник Нацполіції, яка займалась розповсюдженням наркотичних засобів (амфетаміну) на території міста Миколаєва та області.
✔️До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 4 членів організованої групи, які упродовж минулого року здійснювали викрадення тютюнових виробів з магазинів, а також шляхом підриву банкоматів вчинили два замахи на заволодіння коштами АТ КБ «Приватбанк».
✔️Направлено до суду з обвинувальним актом кримінальне провадження стосовно 10 членів організованої групи, які шляхом обману заволоділи грошовими коштами 58 фізичних осіб, укладаючи фіктивні договори купівлі-продажу транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, чим спричинили шкоду в сумі 2 млн. 746 тис. грн.
✔️У кримінальному проваджені стосовно 5 членів організованої групи, які збували на території міст Миколаєва і Одеси наркотичний та сильнодіючий лікарський засоби «метадон» і «димедрол», шляхом здійснення так званих «закладок», СУ ГУ НП в Миколаївській області відповідно до вимог ст.290 КПК України 12.12.2019 відкрито матеріали кримінального провадження та надано їх для ознайомлення підозрюваним і захисникам.
✔️Також, 02.01.2020 відкрито матеріали кримінального провадження стосовно 4 членів організованої групи, які заволоділи грошовими коштами 19 фізичних осіб шляхом укладення фіктивних договорів купівлі-продажу транспортних засобів, та надано їх для ознайомлення підозрюваним, захисникам і потерпілим. Після виконання вказаних вимог КПК України обвинувальні акти будуть скеровані до суду.
✔️На сьогоднішній день прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво ще у 1 кримінальному провадженні стосовно 4 членів організованої групи, яка незаконно посіяла та вирощувала рослини роду конопель з метою збуту. Вказане кримінальне провадження, після проведення усіх експертиз, буде також скеровано до суду.
Вжито заходів до розгляду судом у розумні строки кримінального провадження стосовно організованої групи.
Так, вироком Новоодеського районного суду Миколаївської області від 02.08.2019 підтверджено наявність в діях 4 осіб кваліфікуючої ознаки «вчинення злочину у складі організованої групи» та останніх визнано винними за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 310 КК України і призначено їм покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком. Вказаний вирок суду вступив у силу.
За результатами судового розгляду члени організованих груп вироками судів не виправдовувались.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *