На Николаевщине прокуратура требует вернуть государству земельные участки черноморского побережья стоимостью 1,1 млн. гривен

22 ноября 2018, 22:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Органи прокуратури області продовжують наступальну роботу щодо незаконного використання земельних ділянок на узбережжі Чорного моря.

Так, Миколаївська місцева прокуратура №1 у судовому порядку вимагає скасувати незаконне розпорядження Березанської райдерадміністрації, яким передано у приватну власність громадян чотири земельні ділянки загальною площею 0,36 га вартістю 1,1 млн. грн., розташовані в межах пляжної зони узбережжя Чорного моря на території Рибаківської сільської ради Березанського району, із зобов’язанням повернути їх у власність держави.

Підставами для пред’явлення позовів стало їх відведення з грубим порушенням земельного, водного та містобудівного законодавства.

Крім того, спірні земельні ділянки розташовані на відстані 11-16 метрів від зрізу води.

Відтак, реагуючи на порушення, місцева прокуратура в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації звернулась до суду з відповідними позовами.

Змушені визнати, що робота органів місцевого самоврядування щодо виявлення та припинення подібних порушень відсутня. Розраховуємо на активні дії з їх боку, а не займати лише споглядацьку та очікувану позицію.


За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 1


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *