На Николаевщине селяне самовольно засеяли 28 га земли

20 июня 2019, 14:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Органи прокуратури Миколаївської області принципово реагують на незаконне використання земель сільськогосподарського призначення.

Так, Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області встановила факт самовільного зайняття земельних ділянок загальною площею 28 га вартістю понад 200 тис грн на території Прибужанівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району без належних правових підстав.

Встановлено, що у березні поточного року місцеві жителі, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняли зазначені земельні ділянки та засіяли озимою пшеницею.

Вказаних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності з вимогою звільнити у місячний строк самовільно зайняті земельні ділянки.

Незважаючи на це, вони продовжили незаконно використовувати земельні ділянки, що підтверджено відповідними актами обстеження та інформацією сільської ради.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до Вознесенського міськрайонного суду 2 позовів про повернення самовільно зайнятих земельних ділянок комунальної власності.

Розгляд позовів триває.


За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *