На Николаевщине снова орудуют браконьеры

17 июля 2019, 15:17

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

16 липня 2019 року  інспекторами Миколаївського рибоохоронного патруля в акваторії Дніпровсько-Бузькому лимані, поблизу с. Куцуруб Очаківського району держінспекторами Миколаївського рибоохоронного патруля припинено грубе порушення правил рибальства.

Так, виявлено чоловіка, який мисиновою сіткою впіймав молодь наступних біоресурсів: чотири екз. кефалі (сингіль), один екз. судака, один екз. тарані, три екз. атерини та 15 екз. бичка. Збитки, спричинені рибному господарству діями порушника, склали 3 495 грн.

Того самого дня на р. Інгул, неподалік від с. Піски Баштанського району було затримано громадянина, що здійснював добування риби незаконним знаряддям лову – «павуком». У такий спосіб йому вдалося виловити шість екз. молоді сазана, завдавши збитків на суму 1 836 грн.

В обох випадках складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Незаконні знаряддя лову і водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Управління Держрибагентства у Миколаївській області закликає рибалок-любителів дотримуватися встановлених вимог правил рибальства і з повагою ставитись до природи. Якщо Ви помітили порушення — прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» патруля: (099) 663-82-00 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію»:  0 (800) 50-52-50

Довідкова інформація:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 №1209 «Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один екземпляр незаконно виловленого бичка становить 34 грн, атерини (піщанки) – 3,4 грн, кефалі (сингіль) – 595 грн, судака – 510 грн, тарані – 85 грн та сазана – 306 грн.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *