На Николаевщине сотрудница банка присваивала деньги клиентов

13 марта 2019, 15:28

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно колишньої працівниці одного з відділень АТ «Ощадбанку» у м. Первомайськ, яка привласнила грошові кошти, що знаходились на рахунках клієнтів банку у сумі 153 тис. грн.

Прокурором в суді доведено, що вказана особа, у період з жовтня 2017 року по травень 2018 року, працюючи на посаді касира, діючи умисно та переслідуючи корисливий мотив, за допомогою електронної облікової системи без відома клієнтів банку формувала завідомо неправдиві електронні документи, а саме заяви про видачу готівки на ім’я клієнтів банку, на яких від імені клієнтів проставляла підписи (підроблювала документи), в результаті чого провела видаткові операції на видачу готівки та привласнила гроші в сумі 153 тис. грн.

Такі дії шахрайки кваліфіковано за ч. 1, 3 ст. 191 КК України, ч.ч. 3,4 ст. 358, ч. 3 ст. 362 КК України як привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинено повторно, підроблення офіційного документа, який видається організацією, яка має право видавати такі документи з метою його використання підроблювачем, вчинене повторно, використання завідомо підробленого документа та несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в автоматизованих системах особою, яка має право доступу до неї, вчинена повторно.

5 березня цього року Первомайським міськрайонним судом вказану особу визнано винною у інкримінованих їй злочинах та призначено покарання за сукупністю злочинів у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від призначеного покарання з іспитовим строком 3 роки та позбавлення права займати відповідні посади на 2 роки.

Крім цього, судом задоволено цивільний позов АТ «Ощадбанк» про відшкодування завданої злочинами шкоди.


За інформацією Первомайської місцевої прокуратури


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *