На праздник школы с подарками прибыл николаевский депутат

02 сентября 2019, 19:41

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Свято останнього дзвоника пройшло у Новоєгорівській школі Баштанського району на Миколаївщині. З учнями та педагогами поспілкувався депутат Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко:

— Шкільні роки це — найкращий час в житті будь-якої людини. З кожним роком ми поповнюємо свій багаж знань, який лишається з нами на все життя. У школі ми вперше закохуємось, знаходимо кращих друзів, вперше в житті приймаємо важливі рішення. Вітаю з днем знань! Нехай цей навчальний рік пройде, залишаючи за собою лише добрі спогади. Бажаю вчителям міцного здоров’я і терпіння. Нехай в душі завжди живе радість і гордість за ваших учнів. Благополуччя в сім’ях і успіху в роботі. Дякую педагогічному колективу і батькам Новоєгорівської школи за теплий прийом, підтримку і плідну співпрацю. Приємно дивитися на те, як, завдяки спільним зусиллям у школі відбуваються позитивні зміни, і наші діти мають можливість отримувати знання у затишних, добре оснащених класах.

Вітаю з днем знань!

Шкільні роки це — найкращий час в житті будь-якої людини. З кожним роком ми поповнюємо свій багаж знань, який лишається з нами на все життя. У школі ми вперше закохуємось, знаходимо кращих друзів, вперше в житті приймаємо важливі рішення.Вітаю з днем знань! Нехай цей навчальний рік пройде, залишаючи за собою лише добрі спогади.Бажаю вчителям міцного здоров'я і терпіння. Нехай в душі завжди живе радість і гордість за ваших учнів. Благополуччя в сім'ях і успіху в роботі.Дякую педагогічному колективу і батькам Новоєгорівської школи за теплий прийом, підтримку і плідну співпрацю. Приємно дивитися на те, як, завдяки спільним зусиллями, в школі відбуваються позитивні зміни і наші діти мають можливість отримувати знання у затишних, добре оснащених класах.

Опубліковано Владимир Фроленко Понеділок, 2 вересня 2019 р.

Головне кредо депутата — дарувати радість людям, а особливо — дітям. Ремонти у класах, матеріальне оснащення шкільних кабінетів, придбання меблів та спортінвентаря — він цим займається систематично. Володимир Фроленко завжди бажаний гість у шкільних родинах.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *