На території Миколаївської області поліція охорони забезпечує охорону ЗНО

25 июня 2020, 16:17

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Україні розпочалось зовнішнє незалежне оцінювання. З 25 червня по 10 серпня 2020 на Миколаївщині буде діяти 151 пункт для проведення зовнішнього незалежного оцінювання та 23 пункти для перевірки результатів тестування. Весь цей період за дотриманням умов проведення ЗНО та дисципліною під час тестувань стежитимуть поліцейські Управління поліції охорони в Миколаївській області.

Цей рік виявився особливим, оскільки на поліцейських охорони покладена відповідальність не тільки стежити за збереженням тестових матеріалів, здійснювати пропускний режим в приміщення та проводити сканування учасників ЗНО металошукачами з метою виявлення заборонених приладів, а й забезпечення дотримання всіх заходів, пов’язаних з карантином.

— З боку керівництва поліції охорони здійснюється постійний контроль за несенням служби поліцейських, — розповідає заступник начальника Управління поліції охорони в Миколаївській області капітан поліції Сергій Строін.

За порушення правил проведення ЗНО працівники Українського центру оцінювання якості освіти мають право відсторонити порушників від участі у тестуванні.

Всі абітурієнти повинні мати однакові умови й відчувати себе в безпеці — це основне завдання правоохоронців під час проведення оцінювання якості освіти в Україні.

Управління поліції охорони в Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *