НБУ в Николаевской области меняет адрес для переписки

14 ноября 2017, 10:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Национальный банк Украины сообщает, что в рамках реформирования региональной сети с 1 декабря 2017 прекращается доставка корреспонденции отделениями ОАО «Укрпочта», адресованной Национальном банке Украины, по адресу: вул.Фалеевська, 14, г. Николаев, 54001.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Миколаївського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул.Інститутська, 9, м.Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності Миколаївської області та міста Миколаєва здійснюватиметься у місті Києві за адресою: пл.Контрактова, 2-б, 2 під’їзд, тел.(044) 230-17-69 (адреса для листування: Національний банк України, вул.Інститутська, 9, м.Київ, 01601).

Джерело: mk.gov.ua


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *