Незаконное строительство на пляже в Коблево остановлено

03 марта 2018, 8:48

Читают: 0 Комментариев: 4 Рейтинг:  
 

Одним з найбільших багатств України є її родюча земля. Однак не скрізь. Якщо взяти до уваги наше Коблеве, то пісок його чорноморських пляжів коштує набагато-набагато дорожче чорноземів і приносить такий зиск своїм володарям, що вони перестають зважати на усі закони, що діють у країні. Не будучи родючим по суті, цей пісок породжує безліч порушень, адже завжди знаходяться люди, для яких можливість заробити переважає страх перед відповідальністю. І, на жаль, подібна поведінка в нашій державі вже давно не дивина.

Не надто переймалися питаннями законності й володільці ділянок з кадастровими номерами  4820982200:12:051:0491, 4820982200:12:051:0496, 4820982200:12:041:0499, які розпочали чималеньке за масштабами будівництво прямісінько на пляжній території навпроти бази відпочинку “Волна-Прім”. У разі його завершення полежати на пісочку відпочивальникам закладу було б практично ніде. Директор бази Б.А. Свіржевський звернувся до Березанської районної ради, аби депутати втрутилися у ситуацію і припинили беззаконня.

Наприкінці минулого року члени постійної комісії райради з питань регіонального розвитку, розвитку зон відпочинку та туризму, екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів В.І. Бізіков, С.С. Саркисян, О.І. Сидорчук та М.В. Авдєєва-Акентьєва провели засідання з виїздом на місце, у ньому також взяли участь депутати Л.Ф. Ніколенко, С.Я. Казмірук, Коблівський сільський голова В.М. Панич та представник забудовника О.О. Ангелов. Виїхавши на пляжну територію, депутатська група застала будівельні роботи у самому розпалі. Там було викопано котловани розміром 20 х 30 метрів і глибиною біля двох метрів, розпочато встановлення металевих конструкцій армопоясу бетонного фундаменту, встановлено будівельне обладнання та огорожу. І все це – у тридцяти метрах від урізу води, там, де будувати взагалі не можна!

Присутні на будмайданчику робітники, як це зазвичай буває, спішно подалися геть, від гріха подалі. Представник забудовника О.О. Ангелов залишився, втім на запитання депутатів щодо надання дозвільних документів на початок проведення будівельних робіт або декларації нічого конкретного не надав, пояснив тільки, що буцімто будується “Набережна”. Народні обранці зафіксували факт здійснення незаконного будівництва, в тому числі й на фото (окремими з них проілюстровано цей матеріал).

Як мені стало відомо при подальшому вивченні цього питання, Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області ніяких документів, що надають право виконувати будівельні роботи на вищевказаних земельних ділянках, не реєструвало. Посадові особи управління навіть неодноразово виїжджали на місце, однак через те, що архітектурно-будівельний контроль здійснюється у присутності суб’єктів містобудування або їх представників, які будують або збудували об’єкт, а допомогу в забезпеченні присутності власників земельних ділянок О.К. Боза та Л.П. Боз Березанське відділення поліції не надало, перевірки так проведені й не були. Пославшись на те, що фізична особа-підприємець О.К. Боз та ТОВ “Волкон” – ще один фігурант у справі про вище наведені ділянки – зареєстровані у сусідній Одеській області, також “відморозилася” від вжиття заходів реагування Державна екологічна інспекція у Миколаївській області.

Виходить, що тільки нам і нашим депутатам “болить” це болюче питання і тільки нам розв’язувати наші проблеми. Цього разу народним обранцям вдалося призупинити незаконне будівництво. Та чи надовго, чи не з’явиться поряд щось подібне – невідомо. Так саме неясно, коли нарешті почнуть виконуватися ухвали Березанського районного суду, перша з яких датована ще 26.12.2016, якими заборонено проводити будь-які роботи на даних ділянках та вчиняти з ними будь-які дії. І взагалі, яким чином пляжна територія опинилася у приватній власності та хто у цьому винен? Запитань багато, та чи діждемося відповідей…

Людмила  Дехтяренко, газета «Березань»


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 4

  1. Постмайданный беспредел

  2. Я был на этой проверке председателю комиссии я задал вопрос на каком основании они приехали, он показал мне жалобу от предпринимателя Свиржквский Б.О. Который ведёт бизнес в Коблево а налоги платит в Одесскую область, я показал розпоряжение губернатора в котором он обязал фирму Волкон построить Бесплатные:-туалет,душ,спасательный пост, медпункт, на что мнеБизиков ответил что это не документ. А теперь от себя:- как можно было представлять интересы предпринимателя соседней области и какие у них с ним интересы!

  3. Елизавета Андреевна

    Капец, смешно читать. Вы только подумайте, до какой крайности нужно было дойти, что б сочинить, «сварганить», ТАКОЕ… Людмила Дехтяренко, я обращаюсь к Вам, Вы представляете газету «Березань», надеюсь, Вы жительница Коблево и сами были свидетельницей Этих событий (в чем я, почему то сомневаюсь). Зачем писать эту чушь… Мнение депутатов которых Вы выражаете, основываются на документах совсем другой области (а именно Коминтерновского района Одеской области), так на чьей они стороне !? Чьи интересы отстаивают? Я не местная жительница, но в прошлом году, имела удовольствие приехать на отдых в Коблево. Получила огромное удовольствие. Но в городе присутствует контраст. Контраст между чистотой и мусором, между уважением и хамством, между Европой и Совком. Я приезжала и в позапрошлом году. И разница на лицо. Люди (а в большей части это туристы) в основном все находятся на набережной, делают фото, селфи на въезде в Коблево. У всех радость, улыбки на лицах. Сразу видно, что они приехали и будут приезжать в Коблево с огромным желанием, потому, что с каждым годом отдых становится всё лучше и лучше. Огромная просьба, к Тем, кого это касается, не мешать людям которые стремятся хоть как то привить Украине и Украинцам Европейские ценности. И пусть у этих людей, хватит сил и возможностей закончить этот (не побоюсь сказать) Прект Европейского уровня, от которого не будет стыдно жителям Коблево и не будет СТЫДНО показать его гостям.
    Елизавета Андреевна, г.Днепр, предприниматель.

  4. капец, смешно читать Елизавету Андреевну,Люди приезжают в Коблево загорать и купаться. а не ходить по набережным.Строятся гостиницы, базы отдыха и забирается полпляжа под бетон. Загорать скоро можно будет только стоя.И проэкт этот не Европейского уровня хотя бы потому,чтосамозахват пляжа произведен людьми далеко не европейского образа мышления. И я не думаю,что жители г.Южного Одесской обл. О.Боз и О.Ангелов сильно переживают за наполнение бюджета с.Коблево Николаевской обл. И еще. на законных основаниях строят днем. а не ночью и не прячутся от исполнительной службы и др.инстанций

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *