Непогода на Николаевщине: ГСЧС контролирует ситуацию

28 февраля 2018, 20:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

28 лютого на території Миколаївської області продовжують випадати опади у вигляді снігу, на дорогах утворюються снігові замети, ожеледиця тощо. З метою своєчасного виявлення та реагування на надзвичайні події та ситуації створено мобільно-оперативні групи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Від ДСНС працює 4 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу, які здійснюють моніторинг ситуації на автошляхах державного значення у Херсонському, Березанському, Первомайському та Казанківському напрямках.

Також у режимі підвищеної готовності перебуває техніка та особовий склад підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, зокрема й техніка підвищеної прохідності.

Наразі ситуація залишається стабільною та контрольованою. Проїзд на автошляхах забезпечено. Продовжують виникати поодинокі випадки коли в небезпечні ситуації потрапляють водії через власну необачність та необережність, а саме: переїзд по неперевіреним, польовим засніженим  дорогам, виїзд на «голій» резині тощо.

ШАНОВНІ ВОДІЇ! У разі прогнозованого погіршення погодних умов буде вводитись обмеження або повне припинення руху автотранспорту!

Рятувальники Миколаївщини ще раз нагадують! Будьте пильними та обережними! Суворо дотримуйтесь правил безпечної поведінки в разі  погіршення погодних умов

ГУ ДСНС України у Миколаївській області   


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *