Николаевец озвучил экологические проблемы в США

17 февраля 2018, 10:04

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На початку лютого у Вашингтоні відбувся щорічний Національний молитовний сніданок за традиційної присутності Президента США. Як відомо, Національний молитовний сніданок (National Prayer Breakfast) у Сполучених Штатах заснував Президент Ейзенгавер у 1953 році. Під час заходу присутні моляться за процвітання та мир, для учасників організовують неформальні зустрічі, можливість поспілкуватися. Цього року в заході взяли участь політичні, релігійні та громадські діячі з понад 130 країн світу.

Миколаївщину на такому поважному міжнародному заході представляли голова Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Соколов та ветеран АТО, громадський діяч Олег Кравець.

В ході зустрічі  наші земляки провели низку зустрічей з впливовими американськими високопосадовцями, в рамках яких особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією та ефективності функціонування вже існуючих антикорупційних інституцій, перспективам створення абсолютно незалежного Антикорупційного суду.

Миколаївський правозахисник, громадський діяч, учасник АТО Олег Кравець провів особисті зустрічі з американськими конгресменами та сенаторами. Як голова Штабу опору затопленню Бузького Гарду, він розповів про існуючу українську проблему, що виходить з намірів енергетиків, – підняття рівня Олександрівського водосховища, в результаті чого буде затоплена унікальна історична та природна пам’ятка, — Бузький Гард. «З представниками міжнародних природоохоронних та екологічних організацій, з американськими конгресменами ми обговорили проблему знищення Бузького Гарду, — повідомив в соціальних мережах Олег Кравець. – Адже саме в Америці після техногенних катастроф в Чорнобилі та Фукусімі давно зрозуміли пріоритетність підтримання безпеки атомних електростанцій. Для порятунку і збереження водних ресурсів країни в США спустили 350 штучних водосховищ. Розмова вийшла конструктивна та корисна. По-перше, було цікаво збагнути, як мислять американці та ставляться до України, чи готові допомагати нам. Виявилося, що нас чують та розуміють.  Водночас під час таких зустрічей вдалося вирішити низку практичних питань».

Олег Кравець став гостем програми «Час тайм», автором та ведучою якої є Мирослава Гонгадзе. В інтерв’ю він висловив свою думку з приводу допомоги Америки у врегулюванні військових дій на Сході України.

Від імені екологічної спільноти Миколаївщини Олег Кравець звернувся до міжнародного співтовариства з проханням підтримки в боротьбі з хижацькими планами енергетичного монополіста в особі НАК «Енергоатом» та  антиукраїнських дій українського уряду. Також Олег Кравець передав список людей, які сприяють НАЕК «Енергоатом» у знищенні Бузького Гарду, природного середовища регіону і культурно-історичної спадщини України. «Ми переконані, — зазначив він, — що лише вплив шляхом санкцій проти даних громадян і членів їхніх родин зможе запобігти таким діям в майбутньому з боку інших чиновників». Отже боротьба за збереження Бузького Гарду набула широкомасштабного міжнародного резонансу.

Прес-служба Штабу опору затопленню Бузького Гарду


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *