Николаевская областная парторганизация ВО «Батькивщина» выступила с заявлением

09 сентября 2019, 18:47

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» виступила із офіційною заявою, щодо депутата міської ради Тимура Глушка.

Сьогодні 9 вересня в ЗМІ Миколаївської області поширена інформація стосовно того, що в місті Первомайську начебто при отримані хабара затримано депутата міської ради Тимура Глушка.

Миколаївська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» впевнена, що дії правоохоронних органів є нічим іншим, як провокацією дачі хабара з боку правоохоронних органів і намаганням представити надання юридичних послуг, як корупційний злочин. Провокація з інсценуванням дачі хабара з боку правоохоронних органів, скоріш за все, є наслідком вже розпочатої боротьби за посаду міського голови м.Первомайська, бо саме Тимур Глушко є найбільш рейтинговим кандидатом в м.Первомайськ на цю посаду.

Не виключаємо, що провокація дачі хабара і дії правоохоронців в намаганні факт надання юридичних послуг фірмою Т.Глушко представити нічим іншим, як корупційні дії, є наслідком провального брифінгу колишнього губернатора О.Савченко, під час якого він голослівно звинуватив Т.Глушко нібито в корупції.

Усім відомо, що звинувачення губернатора О.Савченко базувалися на інформації, яку надав громадянин Росії Андрій Є, що має мерські амбіції, а в результаті слідчих дій інформація про корупційні дії Т.Глушко не підтвердилась і кримінальна справа була закрита. Як повідомляють родичі Т.Глушко, одразу ж після безрезультативного брифінгу губернатора і закриття кримінальної справи, до фірми Т.Глушко звернувся мешканець міста Миколаєва з дивним замовленням допомогти з будівництвом гаражів в м.Первомайську, і саме цей замовник був провокатором при передачі імітаційних грошових коштів схожих на долари США.

Сьогоднішня псевдо операція, скоріш за все, є черговою спробою тих самих осіб, які через провокацію дачі хабара, імітують боротьбу з корупцією з боку правоохоронців часів О.Савченко, намагаються завершити замовлену справу і вплинути на майбутні вибори міського голови м.Первомайська. Здивування викликає і факт того, що в процесуальних діях приймає участь, військова прокуратура, яка повністю себе дискредитувала та, навіть, після звільнення А.Матіоса продовжує виконувати політичні замовлення.
Закликаємо журналістів більш об’єктивно висвітлювати інформацію по даній справі і дочекатись результату слідства або рішення суду. За нашою інформацією Тимур Глушко подав заяву про провокацію дачі хабара і вчинення злочину з боку правоохоронних органів.

Миколаївська обласна парторганізація ВО «Батьківщина»

Напомним, ранее сообщалось, что на Николаевщине на взятке в 15 тыс. долларов поймали депутата горсовета.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *