Николаевская ОГА незаконно сдала в аренду… реку

20 августа 2019, 10:11

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївським окружним адміністративним судом підтримано позицію прокуратури щодо перевищення повноважень Миколаївською ОДА при наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки земель водного фонду державної власності.

Установлено, що розпорядженням Миколаївської ОДА в лютому 2019 року надано дозвіл ДП «Адміністрація морських портів України» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 0,5000 га земель водного фонду державної власності.

У рішенні від 15.08.2019 суд погодився з доводами прокурора, що при прийнятті незаконного розпорядження, Миколаївська ОДА фактично розпорядилась внутрішніми морськими водами держави, що є виключною компетенцією Кабінету Міністрів України.

Крім того, судом встановлено, що запроектована до відведення земельна ділянка є акваторією Бузького лиману та належить до водних об’єктів загальнодержавного значення, і не може бути надана у користування суб’єктам господарювання.


Прес-служба прокуратури Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *