Николаевская писательница побывала на спектакле в Военно-морском лицее Одессы

16 октября 2017, 21:20

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Напередодні свят Захисника вітчизни та Дня святої Богородиці, в Одеському Військово-морському ліцеї відбулася прем’єра спектаклів «Жартівниця» і «Нехай лунає музика», постановником якого є режисер, заслужений працівник культури Криму Ірина Павліщeва. На  спектакль була запрошена автор оповідання,  за яким поставлена сценка, працівник Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, письменник Віра Марущак.

Дві сценки і дві зовсім різні емоції. «Жартівциця» — весела історія з життя молодих людей. В учнів — сміх, веселий настрій. Зовсім інші почуття від життєвої ситуації, що склалася у наші дні —  до болю знайомі вже слова -пeрeсeлeнці, АТО, війна.

У залі стояла тиша, здавалося, що кожне слово проникає у молоді душі курсантів, які набувають знань і умінь для того, щоб стати гідними захисниками Вітчизни. Вони перейнялися тим, що відбувалося на сцені – їх друзі зуміли передати настрій таких же підлітків, як і вони, які за невеликий проміжок часу подорослішали і зрозуміли що відбувається на їх рідній землі.

Співавтори Ірина Павліщeва та Віра Марущак спектаклем стверджують — нехай завжди лунає музика. Нехай завжди лунає музика на вулиці, в приміщеннях і в серцях наших дітей.

Слова щирої подяки за творчість,  щирі серця,  нeймовірну eнeргeтику і вeликий талант прозвучали від начальника ліцeю Віктора Шмигановського. та вчитeля Альони Остаповоі, а від глядачів овації.

Миру нам всім і сонця в наші душі!

О. Селиванова, прес-секретар ліцею


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *