Николаевская прокуратура наводит порядок в Коблево

13 ноября 2018, 6:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Прокуратура Миколаївської област в черговий раз довела, що земля у прибережній захисній смузі Чорного моря не може перебувати у приватній власності. Вона підтвердила факт незаконного відчуження Коблівською сільською радою у приватну власність підприємства земель.

Господарський суд Миколаївської області погодився з доводами прокурора щодо незаконного розпорядження землями прибережної захисної смуги Чорного моря.
Установлено, що незважаючи на пряму законодавчу заборону, Коблівською сільською радою відчужено у приватну власність підприємства земельні ділянки площею 0,34 га вартістю 219 тис грн, розташовані у прибережній захисній смузі Чорного моря.
З метою усунення зазначених порушень, прокуратурою Миколаївської області ще у 2016 році до господарського суду області пред’явлено позовну заяву в інтересах держави про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради та визнання недійсними договорів купівлі-продажу земель, на підставі яких приватне підприємство протиправно набуло право власності на ділянки.
Зазначена справа неодноразово розглядалася судами усіх інстанцій.
8 листопада 2018 року господарським судом Миколаївської задоволено позов прокурора та підтверджено факт незаконного відчуження Коблівською сільською радою у приватну власність підприємства земель.
Звертаємось до органів влади та місцевого самоврядування, а також небайдужих громадян: перетворимо разом Коблеве у курортне містечко, яким пишався би кожен українець, а потік бажаючих гарно відпочити був би нескінченним!

Прес-служба прокуратури Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *