Николаевская прокуратура хорошо поработала над возвращением земли в собственность государства

28 марта 2018, 16:44

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Насичений подіями минулий тиждень щоразу привертав увагу українців до резонансних справ. Частина з них була пов’язана із порушеннями вітчизняного законодавства у різних сферах. Тому органи прокуратури України оперативно та в межах своїх повноважень реагували на них.

У період з 21 по 27 березня із незаконного використання було повернуто у власність держави та територіальних громад 1440 га земель загальною вартістю понад 2,9 млн грн. Серед них — землі державної та комунальноївласності, оборони, лісового фонду, сільськогосподарського призначення та прибережної захисної смуги.

Над їх поверненням попрацювали прокуратури Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та Військова прокуратура Центрального регіону України.

Судові інстанції вже ухвалили рішення щодо їх законного статусу завдяки наполегливості представників прокуратури.

Також проведена масштабна робота з повернення державі та територіальним громадам іншого майна та коштів на суму майже 16 млн. грн. На підтримку позиції прокуратури в судах були ухвалені та виконані рішення щодо повернення заборгованості за орендну плату, Пенсійному фонду, у сфері інноваційного кредитування та освіти.

У цьому напрямку діяльності відзначилися прокуратури Волинської, Дніпропетровської, Полтавської, Хмельницької, Херсонської, Чернігівської, Тернопільської областей та Військова прокуратура Центрального регіону України.

Рекордна кількість зафіксованих корупційних злочинів за останній тиждень свідчить про ризиковану та бездумну хоробрість наших громадян, які сподіваються, що покарання їх мине.
Прокуратурами різних областей у взаємодії з іншими правоохоронними органами держави було викрито 24 факти одержання неправомірної вигоди.

Серед затриманих хабарників – медики, архітектори, підприємці, військовослужбовці, поліцейські, юрист, чиновники органів місцевого самоврядування, державних установ, освітяни, прикордонник і навіть голова гаражного кооперативу.

Розмір хабарів у рамках розслідування цих кримінальних проваджень коливався у межах — від 2800 грн. до 800 тис. грн.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *