Николаевская соцзащита информирует о льготах на оплату ЖКХ и о субсидиях

15 марта 2018, 10:56

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації повідомляє громадянам про субсидії.

Особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не нараховуються відповідні пільги але право на ці пільги згідно із чинним законодавством зберігається.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців.

Громадянам, яким у минулому році було призначено субсидію для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, субсидія на новий термін призначається на підставі особистого звернення за призначенням субсидії на поточний календарний рік.

З 01.05.2016 передбачено можливість подання заяви і декларації для призначення субсидії в електронному вигляді (у тому числі з використанням електронного цифрового підпису).

Отримані заяви та декларації, у яких відсутній підпис громадянина, опрацьовуються лише після їх підпису протягом місяця. Якщо заявник не підписав заяву і декларацію в зазначений строк, мають бути подані нові заява і декларація.

Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії (крім випадків нарахування плати за послугу  з централізованого опалення за відсутності засобів обліку теплової  енергії  з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря  відповідно  до  пунктів  40-48  Правил  надання  послуг з централізованого  опалення,  постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від  21  липня  2005  р.  N  630 , коли одержувач субсидії повинен щомісяця  сплачувати за централізоване опалення обов’язкову частку платежу).

Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати  структурний  підрозділ з питань соціального захисту населення  про  зміну  складу  зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку)  осіб  (орендар  —  про  осіб,  які фактично проживають), їх соціального статусу,   переліку  отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання,  підприємств  — виробників/виконавців   житлово-комунальних   послуг,   закінчення строку  реєстрації  місця  перебування, купівлю товарів або оплату послуг, на суму, яка перевищує 50 тис.грн. У разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб подаються також нові заява і декларація.

Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *