Николаевские медики заслушали первый отчет Ирины Шамрай

20 июля 2017, 14:58

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

19 липня 2017 року відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста в І півріччі 2017 року, в якій прийняли участь заступник міського голови Шевченко Євген Валерійович, члени колегії та працівники управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів міста, їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міські позаштатні фахівці.

З доповіддю «Підсумки роботи галузі охорони здоров’я міста за 6 місяців 2017 року» виступила начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради І. В. Шамрай. Присутнім були представлені матеріали по демографічній ситуації в місті, основні показники роботи галузі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та в розрізі лікувально-профілактичних закладів міста.

Значну увагу в своїй доповіді Ірина Валентинівна приділила ряду важливих питань роботи медичної галузі міста, а саме: народжуваність та смертність, первинна інвалідність дітей та працездатного населення, захворюваність на серцево-судинні та онкологічні захворювання, медико-соціальне забезпечення ветеранів війни,виконання плану по донорству, стан виконання урядової програми «Доступні ліки» та вакцинопрофілактика.

З аналізом проблемних питань акушерсько-гінекологічної та педіатричної служби за 6 місяці 2017рокуознайомила присутніх начальник відділу з охорони материнства та дитинства управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради В. В. Заміхановська, приділивши особливу увагу веденню пологів та профілактиці патології пологів, диспансеризації та оздоровленню дітей, взаємодії лікувально-профілактичних закладів первинного та вторинного рівня медичної допомоги.

З аналізом лікування хворих на мультирезистетний туберкульоз та нові технології лікування туберкульозу виступила заступник головного лікаря Миколаївського міського протитуберкульозного диспансеру М.М. Андріюк.

Про конкретні кроки забезпечення інсулінами через аптечну мережу хворих на цукровий діабет з використанням електронного реєстру цієї групи населення міста Миколаєва розповіла присутнім завідуюча ендокринологічним відділення Миколаївської міської лікарні №1, міський позаштатний ендокринолог М.Г. Грачова.

У своєму виступі заступник міського голови Шевченко Євген Валерійович, подякувавши медикам за проведену роботу, в той же час наголосив на продовженні оптимізації проведення тендерних торгів та всієї системи закупівлі в медичній галузі, покращенні роботи щодо інформаційно-роз’яснювального супроводу діяльності галузі в засобах масової інформації.
По всім обговореним питанням були сформульовані та прийняті до відпрацювання відповідні рішення.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *