Николаевские патрульные в Донецкой области ловят наркоманов и находят без вести пропавших

28 октября 2018, 10:05

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Миколаїв» Головного управління Націоналньої поліції в миколаївській області, які наразі забезпечують публічний порядок і безпеку громадян на території Донецької області, продовжують викривати зловмисників.

За період ротації, у якій зараз перебувають миколаївські поліцейські, упродовж жовтня, розкрили низку злочинів: виявили двох чоловіків, причетних до незаконних збройний формувань, повернули додому розшукувану безвісно зниклу жінку, відшукали викрадений транспортний засіб, повернули два викрадених мобільних телефони, затримали водія вантажівки, який без відповідних дозвільних документів перевозив вугілля.

У парковій зоні містечка у Допропільському районі увагу правоохоронців привернув молодик, який на їх появу швидко викинув у траву невідомий предмет. Перевіривши місцину, поліцейські виявили медичний шприц із рідиною коричневого кольору з характерним запахом. Чоловіка, який, як з’ясувалось, перебуває на обліку як споживач наркотичних засобів, разом із знайденим шприцом правоохоронці доставили до місцевого відділення поліції для подальшого з’ясування всіх обставин та притягнення до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *