Николаевские полицейские анализировали методы работы с потерпевшими от домашнего насилия

07 ноября 2018, 12:20

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Коуч навчально-методичного тренінгу – інспектор Департаменту соціально-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України Тетяна Волошина, разом із спікерами – представниками громадського об’єднання «Ла Страда-Україна», вчили миколаївських поліцейських тонкощам ідентифікації та методиці реагування на звернення осіб, постраждалих від гендерно зумовленого насильства, у т. ч. й від домашнього.

В рамках програми «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка здійснюється фондом ООН в галузі народонаселення фахівці розповідали операторам 102 з усього регіону про гендерні проблеми, масштаби явища гендерно зумовленого насильства в Україні та світі, його види, прояви, причини і наслідки, а також як працює Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Під час тренінгу миколаївські поліцейські разом із спікерами аналізували міжнародне та українське законодавство у частині відповідальності за вчинення домашнього насильства, опрацьовували стандарти телефонної розмови, нерелевантні дзвінки й особливості спілкування із потерпілими та обговорювали заходи щодо профілактики синдрому професійного вигорання і методи самодопомоги.

Після підбиття підсумків роботи, по завершенню навчання, оператори служби 102 отримали сертифікати та ті навички, які тепер вміло застосовуватимуть на практиці.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *