Николаевские полицейские обращаются к гражданам с просьбой о помощи в опознании женщины, которая выбросила тело новорожденного ребенка на автовокзале

12 августа 2019, 16:22

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївські поліцейські звертаються до громадян з проханням допомогти встановити особу жінки, яка викинула тіло новонародженої дитини на автовокзалі

Нагадаємо, що 14 липня близько 13:00 на 12-й платформі міжміського автовокзалу по пр. Богоявленському, що в Інгульському районі Миколаєва, у контейнері для сміття було виявлено пакет з тілом новонародженої дитини.

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України «Умисне вбивство малолітньої дитини» та проводять розслідування.

Поліцію цікавить будь-яка інформація про жінок, які перебували на 8-9 місяці вагітності або жінок, які, будучи вагітними, говорили про те, що дитина небажана, або які були на останніх строках вагітності, а наразі не мають ні ознак вагітності, ні дитини.

Корисну для слідства інформацію прохання повідомляти до Інгульського відділу поліції за адресою: вул. 12-та Поздовжня, 42 А або телефонуйте (0512) 53-18-53, 102.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *