Николаевские полицейские подвели итоги работы следственных подразделений

30 ноября 2018, 22:51

Читают: 0 Комментариев: 2 Рейтинг:  
 

Впродовж року слідчі підрозділи розпочали 31 737 кримінальних проваджень, повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення по 7 141 злочину, та закінчили досудове розслідування у 22 917 кримінальних провадженнях.

Днями в ГУНП в Миколаївській області відбулась підсумкова нарада щодо розкриття та розслідування кримінальних правопорушень під головуванням заступника начальника ГУНП в Миколаївській області – начальника слідчого управління полковника поліції Івана Вигівського за участю його заступників та керівників слідчих відділів територіальних підрозділів поліції області.

Основною темою наради стало підведення підсумків роботи слідчих підрозділів області з початку поточного року.

Протягом звітного періоду слідчими підрозділами розпочато 31 737 кримінальних проваджень, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення по 7 141 злочину. Закінчено досудове розслідування у 22 917 кримінальних провадженнях.

За результатами роботи до суду направлено 3 800 кримінальних проваджень.

«Основні критерії оцінювання діяльності слідчих підрозділів залишаються незмінними: по-перше, це належне та своєчасне реагування на скоєні злочини, по-друге, повнота та якість збору первинних матеріалів, правильна кваліфікація кримінальних правопорушень, а також якість досудового розслідування», — акцентував увагу підлеглих Іван Вигівський.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 2

  1. Аватар Владимир

    Прочитав такое просто хочется сбегать в АТО и рассказать ребятам о том, что в мире есть народная мудрость, что есть ложь, есть Большая ложь, и есть государственная ложь 0 СТАТИСТИКА так в отчете как раз все виды использованы.

  2. Аватар Николай

    Перезвоните мне пожалуйста 8 (812)309-40-10, Николай.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *