Николаевские спасатели приняли участие в мероприятиях, посвященных Дню ликвидатора

14 декабря 2017, 15:50

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

14 декабря в Украине отмечается День чествования ликвидаторов аварии на Чернобыльской атомной электростанции. Сегодня мы чтим память погибших и говорим слова благодарности героям-ликвидаторам. Прошло более 30 лет, но люди, из увиденного собственными глазами и с рассказов очевидцев, помнят апреля 1986.

Рятувальники Миколаївщини та ветерани служби — ліквідатори  аварії на ЧАЕС, прийняли участь у заходах, які відбулись у м. Миколаєві.

Ранок 14 розпочався із покладання квітів та панахиди. Представники органів влади, Максим Грицаєнко,  керівник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, представники державних установ та небайдужі громадяни вшанували пам’ять померлих біля пам’ятника «Скорботний янгол Чорнобиля».

Наступним етапом стали урочисті збори, які відбулись в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Тут зібралися учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, представники різних гілок влади та організацій, співробітники Служби порятунку. На початку присутні вшанували хвилиною мовчання героїв, які ціною власного життя зупинили ядерну стихію Чорнобиля. Почесні гості та представники органів влади, висловлювали слова вдячності присутнім ліквідаторам. На їх адресу лунало багато теплих слів, і кожна промова завершувалася щирим «Дякую, за те що ми живимо, за те, що зберегли нашу землю, від нищівної сили радіації, для нащадків!».

В урочистій обстановці  відбулося нагородження учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Ветерани пожежної охорони Сройнов Валерій Леонідович,  полковник  служби цивільного захисту у відставці (учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 3 категорія); Круліковський Ярослав Костянтинович, полковник внутрішньої служби у  відставці, (учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 1 категорія); Хонич Валерій Олександрович, полковник служби цивільного захисту у відставці (учасник ліквідації наслідків  аварії на ЧАЕС, 2 категорія); Дяк Микола Анатолійович, лейтенант служби  цивільного захисту у запасі, (учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 3 категорія) отримали подячні листи та грамоти від різних гілок влади

З нагоди пам’ятної дати пройшла концертна програма.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *