Николаевские спортсмены добились новых успехов

29 мая 2018, 21:24

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В травні розпочався легкоатлетичний змаганльний сезон. І спортсмени СК «Висота» вже встигли піднятись на п’єдестал всеукраїнських та міжнародних змагань, повідомляється на сторінці Управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради в Фейсбуці.

Після старту у Франції Дмитра Дем’янюка 12 травня, де він посів третє місце з результатом 214см., команда Клубу взяла участь у Всеукраїнських змаганнях пам’яті Заслуженого Тренера України Ігора Ковпака, які відбулись 25 травня у Миколаєві. В цьому місті діє один з провідних осередків стрибків у висоту, працює ціла плеяда відомих в Україні тренерів «висотників» : Анатолій Ільїн, Марина Чумаченко, Вікторія Стьопіна, Валентин Демідов. В свій час тут ефективно працював Ігор Ковпак. В програмі турніру змістовно проведений науково-практичний семінар для тренерів. Доповідачами стали практичні фахівці спорту високих досягнень. Так Заслужений тренер України Генадій Зуєв зупинився в своїй доповіді на тренуванні висококваліфікованих стрибунів у висоту, розповів про власні методи відбору, тестування та комплексний підхід у використанні вправ швидкісно-силової підготовки. Олена Демідова зосередилась на медійності та конкурентності легкої атлетики, шляхи залучення дітей до занять нашим видом спорту. Практичний психолог Галина Петрова висвітлила особливості психологічної підготовки в роботі з дітьми на різних етапах їх розвитку.

У вечірній сесії відбулись змагання на Центральному стадіоні , який, до речі, готується до капітальної реконструкції та відновлення. Слід зазначити , що змагання переривали дощі та грози, але не зважаючи на природні перешкоди всі наші атлети посіли призові місця у своїх вікових категоріях.

Результати змагань:

Юніорки:

1 м. — Матвійок А. ( Ск Висота) 170см.
2 м. — Солодуха Т. ( Ск Висота) 155см.
3 м. — Москвич Г. Миколаїв 155 см.

Юніори:

1м. — Лавський В. ( Ск Висота) 210см.
2м. — Мокряк А. ( Кропивницький) 205см
3м. — Місікевич М. ( Ск Висота) 190см.

Жінки:

1м. — Чумаченко Ю. ( миколаїв) 180см.
2м. — Кучіна Д. (Херсон) 175см.
3м. — Матвійок А. ( Ск Висота) 170см.

Чоловіки:

1м. — Ковальов А. ( Херсон ) 210см.
2м. — Оліферовський І. ( Ск Висота) 195см.
3м. — Ковпак П. ( Миколаїв) 195см.

Крім цього спеціальні нагороди від організаторів отримали Владислав Лавський за найкращий результат серед всіх учасників чоловіків та Анастасія Матвійок за третій результат серед жінок. Висловлюємо вдячність організаторам змагань за запрошення та проведення турніру.

В цей же день Вадим Кравчук провів свій перший старт в Афінах ( Греція), та закінчив змагання на висоті 205см.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *