Николаевские «Юнги» заняли первое место на Международном фестивале танца и музыки

06 ноября 2018, 15:05

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З 1 по 5 листопада у Чехії проходив Міжнародний конкурс-фестиваль фольклору, танцю та музики «Празький зорепад-2018». Він проводиться двічі на рік з 2005 року, і розширює географію країн-учасниць. 

Цього разу до Праги прибули учасники із Словенії, Болгарії, Молдови, Узбекистану, Польщі, України тощо.

Миколаївщину гідно представив зразковий ансамбль танцю «Юнги» Обласного палацу культури (балетмейстер заслужений працівник культури України Елла  Акманова).

Вони продемонстрували високу культуру виконання, артистизм, бездоганну техніку, сценічну культуру, ансамблеву злагодженістю та  гарні сценічні костюми.

За результатами конкурсної програми журі віддало пальму першості саме нашим «Юнгам»!

За цим успіхом стоїть багатолітня, сумлінна праця та високий професіоналізм  одного з найкращих балетмейстерів області  —  Елли Акманової.

Колектив завжди відчуває підтримку батьків колективу.

Організатори передбачили концертно-екскурсійний тур Прага-Дрезден. Учасники фестивалю-конкурсу відвідали головну святиню Чехії, історико-культурну пам’ятку світового значення  – Собор святого Віта, знаменитий Карлів міст, унікальний замок Штернберк, споруджений на високій скелі, Національний парк Саксонська Швейцарія  та Дрезденську картинну галерею,  де зберігаються всесвітньо відомі картини від епохи Відродження до Бароко і Класицизму.

Сьогодні зразковий ансамбль танцю «Юнги» з яскравими і незабутніми враженнями повернувся у рідне місто!

Тож, вітаємо учасників колективу та його керівника – заслуженого працівника культури України Еллу Акманову з гучною перемогою на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Празький зорепад» (І місце) та бажаємо подальших творчих успіхів!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *