Николаевский ансамбль показал «новогоднюю грацию»

29 декабря 2018, 18:31

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

«У танці сила, радість, щастя жити,
Краса, натхнення, світлі почуття…
Ми теж красу покликані творити,
Бо танець і для нас — це є життя!»

(Надія Красоткіна)

 

Відходить в історію 2018 рік, який був насичений цікавими подіями, напруженою працею, новими відкриттями та звершеннями.  Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

28 грудня шанувальники народного ансамблю бального танцю «Грація» Обласного палацу культури зустрілися у теплому колі однодумців.

Цього року  колектив відзначив свій півстолітній ювілей. Цей рік був пов’язаний ще з однією пам’ятного подією в історії колективу: 45 років тому Грація» була удостоєна  почесного звання «народний аматорський колектив».

Найвагоміший внесок у розвиток колективу зробив заслужений працівник культури України Почтаренко В.Г. Він був досвідченим та компетентним спеціалістом в області бальної хореографії, і  присвятив  багато років яскравого творчого життя  саме «Грації».

Сьогодні   колектив очолює  Роман Гусаков —  вихованець Почтаренка В.Г. Підтримують діяльність ансамблю і  інші його учні, передаючи вже свій досвід і любов до бальної хореографії творчо обдарованим дітям, серед них: Віктор Богуславський,  Ганна Салімова,  Ангеліна Бахтій, Петро Челпанов, Софія Недбай та інші. Вони  вчать  розуміти прекрасний світ танцю, пластики, музики та руху.

Будь-який концерт – це свято мистецтва, одна із головних подій навчального року, результат наполегливої праці.

У цій концертній програмі були представлені хореографічні композиції, які увійшли до золотого фонду колективу та нові танцювальні номери.

В танці я тобі розкажу,

Як кохаю тебе безмежно.

Кожним рухом тобі покажу,

Як обожнюю обережно…

Глядачі з нетерпінням чекали на виступ улюбленої танцювальної пари — Анастасії Богуславської та Олександра Почтаренка.  З кожним роком росте  рівень їх професійної майстерності.  Вони представляли своє мистецтво у різних країнах, але завжди повертаються до колективу, який подарував їм крила і натхнення.

Добре, що і сам керівник ансамблю Роман Гусаков у чудовій фізичній формі. Разом з Дариною Марченко вони подарували хвилини естетичної насолоди глядачам.

Яскраві костюми, цікаві хореографічні постановки додавали концерту особливої неповторності, і як результат —  майже дві години промайнули як одна мить, а нагородою за працю стали щирі аплодисменти вщерть заповненого концертного залу.

З особливим новорічним шармом провела концертну програму Оксана Іванова.

Технічне забезпечення сценічного комплексу – Валентин Іванов, Ігор Лисенков, Олександр Хреновськой, Сергій Бадюла та Сергій  Дяченко.

Минаючий рік був прожитий не дарма. Ми радіємо успіхам учасників народного ансамблю бального танцю «Грація» у 2018 році. Вони були в числі переможців міжнародних та всеукраїнських змагань, серед них:«Кубок Таврії»  (м. Херсон),  12-й Національний чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів в рамках Всеукраїнських змагань зі спортивних танців «Prolisok cup-2018» (м. Харків), Всеукраїнські змагання з бальних танців «Pochtarenko cup-2018» (м. Миколаїв), Всеукраїнський танцювальний турнір  «Zlata Cup 2018»  (селище  Коблево), Чемпіонат світу з бальних танців в рамках турніру «Royal Dance Festival»  (м. Одеса), Відкритий фестиваль-конкурс спортивного бального танцю «Кубок Чорного моря», присвячений  пам’яті  Лариси Шаронової  (м. Скадовськ, Херсонської області), Чемпіонат України з бальних танців ( м. Южний  Одеської області) тощо.

Сподіваємося, що наступний рік буде також успішним!

Учасників святкового дійства привітав  президент Миколаївської  обласної Федерації спортивного танцю Геннадій Ємельянов. Ми приєднуємося до його поздоровлення з нагоди Нового року та Різдва Христового!  Від усієї душі зичимо великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч! Нехай прийдешній рік виправдає Ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям! Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *