Николаевский городской голова Александр Сенкевич покинул «Самопомощь», чтобы не возникало инсинуаций в период предвыборной кампании

20 декабря 2018, 13:38

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Накануне президентских выборов Николаевский городской голова Александр Сенкевич покинул партию «Самопомощь». Об этом он написал на своей странице в Facebook.

«Шановні миколаївці! Вважаю за необхідне повідомити Вам, що від сьогоднішнього дня я перестаю бути членом Політичної партії «Об`єднання “Самопоміч”», від якої я обирався на виборах міського голови.

Попереджаючи всі можливі чутки, хочу сказати, що це рішення назрівало вже давно, як і сама необхідність цього рішення. Я прийняв його сьогодні, бо менше, ніж через два тижні, розпочинається передвиборча президентська кампанія.

Я дуже не хочу, аби під час цієї кампанії моє членство в партії якимось чином політизувало мене особисто, мої дії, Миколаївську міську раду та місто Миколаїв в цілому. Аби позбутись всіх можливих інсинуацій з приводу моєї заангажованості за тим чи іншим кандидатом на виборах Президента України, я прийняв таке, не зовсім легке для мене, рішення.

Я вдячний команді “Самопомочі” за підтримку мене на виборах, під час моєї роботи та під час моєї “вимушеної відпустки” рік тому. В цій команді залишається багато гарних людей, які є носіями цінностей та принципів, дуже близьких мені.

Але я був, є і буду Міським головою всіх миколаївців, незалежно від їх походження, релігійних, культурних чи політичних вподобань. А сьогоднішнє моє рішення, сподіваюсь, тільки знизить рівень політики в Миколаївській міській раді, що дозволить нам більш ефективно вирішувати проблеми міста Миколаєва та містян», — написал Сенкевич.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *