Николаевский департамент труда и социальной защиты населения передал теплую одежду пострадавшим от взрыва в Черниговской области

09 октября 2018, 16:46

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Представители городского территориального центра социального обслуживания передали более 200 единиц теплой одежды пострадавшим от взрыва на военном полигоне в Черниговской области.

Представники міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради сьогодні о 14.00 годині прибули до будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації, де встановлена палатка для збору допомоги постраждалим від вибуху на військовому полігоні у Чернігівській області.

Понад 200 одиниць теплого одягу доставлено із районних відділень міського територіального центру.

Виконуючи розпорядження голови облдержадміністрації Савченка О.Ю., його заступники Гайдаржи В.В. та Шевченко Є.В. зв’язались з керівництвом Чернігівщини та з’ясували яка потреба необхідна у першу чергу. Тож, представники бізнесу, підприємці, громадські організації за декілька часів вже доставили до будівлі адміністрації речі першої необхідності.

Так, голова Миколаївської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій (АТО) Бушина Л.М. о 14.00 годині привезла 100 одиниць соків та засоби гігієни.

Палатка для збору натуральної допомоги буде приймати допомогу у найближчі 2-3 дні


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *