Николаевский областной центр занятости объявил новый конкурс

26 февраля 2019, 17:42

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївський обласний центр зайнятості з 1 березня 2019 року запускає профорієнтаційний фотопроект для молоді «Об’єктив професій», який реалізовується в рамках Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки. 

«Фокус уваги сучасних старшокласників зміщений в бік Інтернет-комунікацій, соціальні мережі можна і треба використовувати з користю. Саме тому цей фотопроект запроваджено у такому форматі з метою допомоги учням 8-11 класів м. Миколаєва та Миколаївської області підготуватися до усвідомленого професійного вибору майбутньої професії, в тому числі і через ознайомлення з професіями своїх батьків, з використанням соціальних мереж», – зазначив директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

Умови проекту:

  • У період з 1 березня по 10 травня 2019 року учасники мають розмістити 2 фото на своєму профілі в Instagram з хештегом #знімокпроф.
  • Перше фото має відображати специфіку майбутньої професії, на ньому є обов’язковою присутність учасника фотопроекту, який за допомогою атрибутики професії або відповідного робочого місця зображує свою майбутню професію. Разом з фото має бути пост, який описує (уточнює) майбутню професію учасника.
  • Друге фото повинне відображати специфіку професії одного із батьків. На фото має бути учасник фотопроекту разом із одним із батьків на робочому місці. Під фото має бути пост, який характеризує професію батьків.

Фото учасників проекту дублюватимуться на сторінку в Facebook (Миколаївський обласний центр зайнятості) та в Instagram (сторі mikolaevocz https://www.instagram.com/mikolaevocz/) в рубрику фотопроект «Об’єктив професій».
Переможцями фотопроекту будуть визнані учасники, фото яких стануть найпопулярнішими за кількістю вподобань в Інтернеті (сумарне вподобання на особистій сторінці учасника в Instagram та вподобання фото на сторінці Миколаївського ОЦЗ в Instagram та Facebook). Підведення підсумків та нагородження переможців фотопроекту «Об’єктив професій» — 20 травня 2019 року.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *