Николаевский облздрав рассказал о ситуации в детской областной больнице

15 июля 2019, 16:39

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В соцмережах з’явилася інформація стосовно того, що у відділенні отоларингології Миколаївської обласної дитячої лікарні склалася жахлива ситуація. Про це повідомила мама дитини (фото є). Управління охорони здооров’я облдержадміністрації надає відповідь.

Отоларингологічне відділення Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні розташовано на другому поверсі двоповерхового корпусу лікарні з 2000 року. На даний час відділення потребує часткового ремонту та оновлення меблів.
Питання матеріально-технічного забезпечення закладу знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Протягом останнього часу оновлено меблі приймально-діагностичного відділення та частково оновлені меблі в неонатологічному відділенні. Закуплено високотехнологічну медичну апаратуру. Крім того, проводяться поточні ремонти з оновлення палат і робочих приміщень підрозділів лікарні, у тому числі в отоларингологічному відділенні: відремонтовано під’їзну частину основної будівлі; відремонтовано 50% палат, дві оглядові, маніпуляційну, операційну і передопераційну за рахунок як бюджетних, так і позабюджетних коштів. Подальші ремонті роботи та оновлення матеріально-технічної бази відділення будуть проводитись в межах бюджетного фінансування та за рахунок залучення позабюджетних коштів.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *