Николаевский ОДК организовал концерт ко Дню Победы

10 мая 2017, 18:20

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

9 мая на Фестивальной площади состоялся концерт, посвященный Дню Победы.

Час лине невпинно, минають роки, змінюються покоління… Цього року українці відзначали 72-гу річницю Перемоги над нацизмом.

9 травня з 16-ї години на імпровізованій сцені біля Обласного палацу культури відбулася святкова програма «Подвигу й мужності — пам’ять і честь!» за участю його творчих колективів.

Робота оновленого фонтану додавала святкового та піднесеного настрою усім присутнім.

Розпочав програму народний духовий оркестр (керівник Андрій Чернов) маршем «Тріумф переможців»  Оскара Біхлера. І всі твори, які прозвучали у його виконанні, добре знайомі людям старшого покоління. Присутні підспівували знайомі мелодії та поринали думками у далеке минуле.

Майстерно виступили актори народного молодіжного театру «Парадокс» (курівник Лілія Гупало). Вони представили пролог та були ведучими всієї програми.

Багато слухачів чекали саме зустрічі з хором ветеранів війни та праці (керівник Володимир Горбенко). А керівник оркестрової групи Борис Мамонтов виконав пісню «Повернувся з перемогою». Він дійсно пройшов дорогами війни, був учасником бойових дій, тому такдушевно прозвучала пісня у його виконанні.

Долі незмінного керівника камерного хору «Орфей» Валентини Вольської теж торкнулася війна. Після свого виступу хористи «Орфея» привітали її зі святом.

Усі твори народної оперно-вокальної студії були пронизані військовою тематикою. Керівник колективу Анатолій Сорочан — улюбленець публіки. Його харизма запалює у людей бажання жити і творити. Вони завжди готові співати з ними увесь його репертуар.

 

Солісти народного ансамблю бального танцю Олеся Мойсеєнко та Віктор Богуславський з композицією «Опустела без тебя Земля» хореографічною лексикою розповіли проникливу історію любові.

Наші діти – це майбутнє України. Вдивляючись в обличчя наших юних виконавців та спостерігаючи за їх виступами, розумієш — який творчий потенціал має наша держава.

Учасники зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим) відчувають себе на сцені дуже природно. Ось і цього дня ансамблеві композиції колективу та його солістів вражали своєю вишуканістю, оригінальністю, бездоганним виконанням та яскравими костюмами.

Масово і яскраво представив свою програму зразковий вокальний ансамбль «FRESH TIME» (керівник Катерина Тихонова).

Виступи зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник Елла Акманова) та народного ансамблю танцю «Суднобудівник» (керівник Віктор Федченко) вражали високою сценічною культурою і філігранною технікою виконання.

Яскраві танцювальні композиції зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» — це завжди різнобарвне шоу, яке приносить естетичне задоволення як учасникам, так і глядачам.Виступи на відкритих площадках — характерна ознака концертної діяльності колективу.

Цього святкового дня творчі доробки аматорських колективів Обласного палацу культури стали достойним подарунком нашим визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Зичимо їм щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття!

Обласний палац культури


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *