Николаевский ОДК подарил зрителям «Собачий вальс»

03 апреля 2018, 14:31

Читают: 0 Комментариев: 2 Рейтинг:  
 

«Сміх – кращі ліки…

Коли  ми сміємося, ми можемо все відпустити, дивитися вперед і розслабитись..»

Марк Твен 

У день сміху Камеді-театр Обласного палацу культури (керівник театру Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін)  подарував миколаївським глядачам виставу за п’єсою одеських авторів Олександра Марданя та Олександра Тарасуля «Собачий вальс».

Олександр Тарасуль — відомий український сценарист,  автор легендарного  проекту «Джельтельмен-шоу».

Олександр Мардань — драматург, поет, сценарист, заслужений діяч мистецтв України. Він є сучасним автором. І ця сучасність доведена постановками у театрах України та за її межами. За його п’єсами здійснено понад 100  постановок у  майже 20  країнах світу.

Його драматургія  завжди актуальна. Він дійсно вміє знайти той нерв, який реагує на все, що відбувається навколо нас. Він  — майстер побудови інтриги, і завдяки цьому його п’єси добре сприймаються публікою.

На прем’єру до Миколаєва приїхав сам автор – Олександр Мардань. Він був задоволений  рівнем майстерності Камеді- театру та  вдалим режисерським втіленням його п’єси. Фахівці театрального жанру теж не обішли своєю увагою цю прем’єру.

У центрі подій, що розгортаються в палаті інтенсивної терапії, «пульсує» одвічне бажання збагатитися за рахунок отримання спадщини. Мисливців до статків багатого бізнесмена дуже багато,  але наш герой Роздайбіда зовсім непростий… Що у потенційних спадкоємців вийшло — дізналися глядачі, які цей недільний вечір провели в Обласному палаці культури.

Дійові особи та виконавці:

Євген Петрович Роздайбіда — Юрій Дульц;

Сергій Петрович, його брат, — Андрій Тарасюк;

Микола, друг і адвокат Євгена  Петровича,  — Роман Власенко;

Віра, дружина Євгена Петровича, — Валерія Момот;

Надія, донька Євгена Петровича, —  Наталія Бездєлова;

Любов Миколаївна, головний лікар клініки, — Тетяна Потьомкіна;

Диктор телебачення — Олександр Субботін;

Спеціальний кореспондент — Максим Ніконов;

Бакс — Юрій Кудаков.

У виставі також брали участь актори студії Камеді-театру та зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» ОПК (керівник Катерина Алексеєва).

Цього весняного дня у залі зібралися цінителі театрального мистецтва. По завершенню вистави вони висловили вдячність Наталії та Олександру Субботіним за новаторство та креативність. Приємно, що з кожним разом росте коло прихильників цього театру.

У процесі роботи зав’язалися тісні творчі контакти з досить відомими театральними авторами. Сподіваємося, що вони матимуть своє продовження.  Так, театр прагне і надалі популяризувати їх твори, а ми з Вами будемо чекати на нові цікаві прем’єри!

Фото Игоря Ермолаева 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Комментариев: 2

  1. Аватар Тарас

    Шли посмеятся,но было не смешно.Прошлая пьеса с министром и любовницей-секретаршей намного интересней.С этими авторами далеко не уедеш.

  2. Аватар Драма

    Цитируя автора,показанное зрителям- КОЗИЙ ДВИЖ!. К тому же местный гений дописал ,"улучшив",пьесу всемирно известных авторов Марданя и Тарасуля. Следующие на очереди на правку — комедии Шекспира.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *