Николаевский центр занятости рассказал, как установить контакты с работодателями

12 ноября 2019, 8:12

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

7-8 листопада відбувся тренінг для фахівців Миколаївської обласної служби зайнятості, які забезпечують надання послуг роботодавцям.

 Тема тренінгу «Налагодження контактів з роботодавцями, що не є клієнтами державної служби зайнятості» розкривала психологічні аспекти спілкування з клієнтами, особливості сучасних технологій у наданні послуг роботодавцям, види взаємодії та шляхи упередження і виходу із критичних ситуацій тощо.

Перед його початком для фахівців районних філій ОЦЗ провели ознайомчу екскурсію по Миколаївському міському центру зайнятості з метою обміну досвідом.

Відкриваючи тренінг, заступниця директора Миколаївського ОЦЗ Людмила Алпеева, наголосила, що якісно проведена робота з роботодавцями дасть можливість забезпечити легальною зайнятістю більше людей, а кваліфікована допомога працівників служби зайнятості тим, хто створює робочі місця, сприятиме поліпшенню економічної ситуації в регіоні. Саме тому удосконалення професійних навичок свої фахівців – це пріоритет в реформуванні служби зайнятості.

Викладач Інституту підготовки кадрів ДСЗУ, психолог Євгенія Калюжна під час тренінгу розкрила ідею модернізації процесу комунікації фахівців служби зайнятості з роботодавцями та у рольових іграх, вправах, мозкових штурмах допомагала учасникам набувати нових навичок спілкування, поведінки та розширювати варіанти вибору емоційних реакцій.Також на тренінгу вчилися визначати потреби роботодавців у залежності від їх типу, аналізувати посади підприємств та відточували навички само презентації.

Миколаївський обласний центр зайнятості


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *