Николаевских журналистов и блогеров приглашают принять участие во Всеукраинском конкурсе

06 октября 2018, 12:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Триває прийом заявок на участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі журналістів та блогерів імені Бориса Брагинського, започаткованого Дніпровською міською радою серед місцевих засобів масової інформації.

У Конкурсі можуть брати участь працівники преси, телебачення і радіо, інтернет-видань, інформаційних агентств, блогери та позаштатні автори (фрілансери).

Метою Конкурсу є: розвиток міст у загальносвітовому контексті, проведення журналістських розслідувань, сприяння утвердженню української демократичної державності, високих культурних цінностей, відродженню національної культури, сприяння   розвитку місцевих і регіональних медіа, впровадження нових медіа-технологій, підвищення якісного рівня місцевої журналістики, поліпшення  інформаційного обслуговування населення, зростання авторитету ЗМІ.

Головне завдання Конкурсу – поширення  прикладів позитивного досвіду ініціативної, активної, творчої, соціально корисної діяльності міських громад, популяризація  прикладів ефективної співпраці громадськості з органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підвищення  рівня обізнаності населення про діяльність органів місцевого самоврядування.

Конкурс проводить департамент з питань місцевого самоврядування внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради. Період проведення – з 24.09.2018 по 01.11.2018.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку за формою, скан-копію матеріалу (для газет та журналів) або посилання на матеріал, розміщений на сайті, чи посилання на YouTube (для телебачення) на електронну адресу: konkursbraginskogo@dmr.dp.ua. Відповідальна особа — Наталія Терещенко, тел. 067 560 63 21.

Конкурс проводиться у таких номінаціях: «Журналістське розслідування»; «Інформаційно-аналітична робота з урбаністики та містобудування»;  «Журналістська знахідка щодо розвитку міст»;  «Краща робота студента факультету журналістики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара» (статті для газет, журналів, сайтів, відеоматеріали).

Матеріали, подані на Конкурс, повинні відповідати таким критеріям:  актуальність, об’єктивність підходу, переконливість аргументації, незалежність авторської позиції, аналіз інформації, глибина опрацювання і висвітлення теми, оригінальність подачі матеріалу. Кожен критерій оцінюється у 5 балів.

Для оцінки матеріалів, підведення підсумків і прийняття рішення про визначення переможців Конкурсу створюється журі, склад якого затверджується розпорядженням міського голови. До складу журі входять представники ЗМІ та профільні викладачі.

Переможці Конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломами з виплатою винагороди за номінаціями. Для журналістів та блогерів: «Журналістське розслідування» (10 000 грн),  «Інформаційно-аналітична робота з урбаністики та містобудування» (10 000 грн), «Журналістська знахідка щодо розвитку міст» (10 000 грн), гран-прі – 25 000 грн.  Для  студентів за номінацією

«Краща робота студента факультету журналістики Дніпровського національного  університету імені Олеся Гончара»  (статті для газет, журналів, сайтів,  відеоматеріали): I місце – 18 000 грн  (виплата протягом 9 місяців),       ІІ місце – 9 000 грн (виплата протягом 9 місяців), ІІІ місце – 4 500 грн (виплата протягом 9 місяців).

Підсумки Конкурсу оприлюднюються в ЗМІ, а також на офіційному веб-сайті Дніпровської міської ради.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *